Blerand Kadrijaj bëhet me fëmiun e pare

Shkruar nga on Mars 8, 2018

Ish-garuesi për t’parin e Deçanit dhe një nga të rinjtë e suksesshëm që po prodhon Deçani Blerand Kadrijaj, sot nuk ka mundur ta fshehë gëzimin e tij.

Bashkëshortja e tij Besarta ka sjellur në jetë fëmiun e tyre të parë.

Pikërisht në ditën e femrave – 8 marsin, ata shtohen me një vajzë.

Blerandit dhe Besartës, Top Iliria Radio i’u uron për vajzën, ndërsa loçkës së vogël rritje të lumtur në jetë!

 

Të dashur miq dhe familjarë,Sot mua dhe Besartës na bekojë zoti me një vajzë 👼🏻, dhe na dha ndjenjën më të çmuar e të…

Publié par Blerand Kadrijaj sur jeudi 8 mars 2018


Opinionet e lexuesve

Lere pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Vazhdo leximin

Current track
TITLE
ARTIST

Background