Një milion rrugë – Unikkatil

Shkruar nga on Prill 16, 2018

Një reperët e parë shqiptar që me profesionalizmin e tij vazhdon të mbetet në krye të të famshëve tek shqiptarët dhe përtej Unikkatil, nxorri këngën e tij të re.

Ni milion rrugë titulloher prodhimi i tij muzikor ndërkohë që brenda pak orëve të publikimit ka arritur me mbi 300 mijë shikime në YouTube.

Kënga është dedikim i profesorit Rafet Rama dhe anëtarit të labelit muzikor TBA që vdiq para disa ditësh. (TIR)


Opinionet e lexuesve

Lere pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track
TITLE
ARTIST

Background