HQ loja që ju jep para për dijen tuaj

Shkruar nga on Prill 24, 2018

HQ është një lojë trivia në SHBA që ka filluar së fundmi por që ka shënuar një rritje të shpejti.

Arsyeja pse po rritet kaq shpejtë është fitimi i parave të gatshme nga 5 mijë dollar deri ne 50 mijë dollar dy here në dite.

Edhe kosovarët mund ta luajnë këtë lojë duke klikuar në linkun e meposhtem dhe shkarkuar lojën.

Loja ka 12 pyetje me nga 3 opcione per pergjigje dhe nëse eshte e sakte kalon në tjetrëen, ne te kunderten mund ta ndiqesh live kete show çdo ditë në ora 21 dhe ora 3 pas mesnate sipas orës së Kosovës, kurse të shtunën dhe të dielen eshte vetem ne ora 21.00

Show është live dhe ipet drejtëpërdrejtë nga SHBA.

Paratë shkarkohen brenda pak minutash në Paypal llogarinë tuaj. (TIR)

https://get.hqtrivia.com

Arikull i sponsorizuar

 


Opinionet e lexuesve

Lere pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track
TITLE
ARTIST

Background