I pandalshmi – Bashkim Ramosaj

Shkruar nga on Janar 1, 2019

Kryetari i Komunês së Deçanit po tregohet goxha i kujdesshëm, kur është në pyetje siguria dhe ndihma ndaj qytetarëve.

Në natën e ndërrimit të motmoteve, ai ka vizituar pas mesnate shërbimet kujdestare duke shfaqur përkrahjen morale ndaj tyre.

Pas mesnate ai ka vizituat Shtëpinë e Shëndetit “Adem Ukëhaxhaj” dhe Stacionin Policor në Deçan.

Përmes këtyre vizitave ai është munduar të ofrojë përkrahjen e tij, por edhe kujdesin ndaj qytetarëve.(TIR)

 


Opinionet e lexuesve

Lere pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track
TITLE
ARTIST

Background