Horoskopi Javor

7 maj – 13 maj 2018 Dashi Përgatituni për të përjetuar momente me pasion intensiv gjatë kësaj jave. Nuk do keni asnjë lloj problemi me atë që keni në krah, përkundrazi do zgjidhni edhe disa hatërmbetje të së shkuarës. Beqarët do kenë mundësi të fillojnë lidhje të këndshme, por do preferojnë të mos hedhin hapa. […]

Ndërmjet 16 Prill – 22 Prill 2018 Dashi Jupiteri do jetë planeti që do ndikojë më shumë nga të gjithë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj jave. Priten çdo ditë çaste të këndshme, surpriza dhe emocione pa mbarim. Beqarët do bëjnë gjithçka që ta ndryshojnë statusin e tyre madje për të dalë nëpër takime […]

9 Prill – 15 Prill 2018 Dashi Ata qe janë ne një lidhje do i kenë te gjitha mundësitë për ta përmirësuar situatën këtë jave. Do jene edhe me liberale ndaj partnerit dhe mund ta lënë atë edhe te shkoje ne ndonjë udhëtim me miqtë e ngushte. Beqaret do e kenë ende te vështirë ta […]

2 Prill – 8 Prill 2018 Dashi Fale mbështetjes se Venusit do provoni eksperienca te reja me partnerin tuaj këtë jave dhe do përjetoni ndjesi akoma me te veçanta. Nëse qëndroni gjithmonë te disponueshem ndaj njeri-tjetrit marrëdhënia juaj do forcohet edhe me tepër. Beqaret gjithashtu do kenë një periudhe te favorshme për te realizuar njohje […]

26 Mars – 1 Prill 2018 Dashi Yjet do ju bëjnë shume sensuale gjate gjithë kësaj jave dhe do kaloni momente me te vërtetë te ngrohta se bashku me partnerin. Nga mesi i javës nuk do mungojnë as surprizat. Beqareve do iu jepen plot mundësi për te gjetur personin ideal, por shpesh do tregohen indiferente […]

Dashi Kjo jave do jete plot debate për juve qe jeni ne një lidhje. Persona te trete do kenë ndikim shume te madh dhe do ju nxisin te keni dyshime për partnerin. Pa qene te bindur mos thoni fjale te gabuara sepse do lëndoni dhe do shkatërroni gjithçka. Beqaret për fat te mire do bekohen […]

DASHI Te nxitur nga Saturni, këtë jave do kërkoni me çdo kusht ta konsolidoni lidhjen tuaj vetëm se do ju duket shpesh sikur do jeni te vetmit qe e kërkoni këtë gjë. Flisni hapur me partnerin dhe do e gjeni një zgjidhje. Beqaret do kenë një jave te mbushur me surpriza te njëpasnjëshme. Dielli do […]


Current track
TITLE
ARTIST

Background