European Top 20

Scheduled on

E Diele 10:00 am 12:00 pm

European Top 20

Tag si

Hitet më të mira që po shiten dhe qarkullojnë anëkënd Europës, tashmë edhe Kosovë, pikërisht në Top Iliria Radio. Kontinenti prej më shumë se 500 milion banorësh ka shije të ndryshme, prandaj gjeni veten tuaj brenda muzikës që po dëgjohet aktualisht në kontinentin e vjetër. Ky event transmetohet në Top Iliria Radio ditën e diele nga ora 10 e paraditës.


Lexo më shum

Current track
TITLE
ARTIST

Background