Video Filter


Kur Haradinajt i’u mbanin krahun VV-së

Aleanca per Ardhmerine e Kosoves i’u pat bashkuar Vetevendosjes dhe Nismes per te kundershtuar demarkacionin dhe krijimin e Asociacionit serb ne veri. Ne ate kohe, Ramush dhe Daut Haradinajt paten dale ne protesta dhe kesisoj disa here I paten ndihmuar zyrtareve te Vetevendosjes veqanerisht Albin Kurtit dhe Rexhep Selimit qe te mos arrestoheshin. Sot, nje […]
Shuhet Françesk Radi

Në moshën 67 vjeçare, është ndarë nga jeta këngëtari dhe kitaristi i njohur shqiptar, Françesk Radi, i cili pas vetes la një numër të madh këngësh që njihen si perlat e dekadave të fundit. Françesku nuk do të interpretojë dot më muzikë me tingujt e ëmbël të kitarës, por këngët dhe muzika që prodhoi do […]
Red Lips

Nga rreshqitjet ne Kolumbi, kane mbetur te vdekur rreth 234 persona, ndersa numri i tyre rritet. Poashtu njoftohet edhe per rreth 200 te tjere akoma nuk dihet per fatin e tyre.

Current track
TITLE
ARTIST

Background